klub sportowy active squash wawrów - gorzów

Active-Squash Klub Wawrów

Zapraszamy do nowo wybudowanego Klubu Active-Squash Wawrów usytuowanego na obrzeżach Gorzowa Wlkp. Oferujemy 2 profesjonalne korty do gry w squasha renomowanej firmy ASB z certyfikatem World Squash Federation.

o klubie active squash

KLUB SPORTOWY ACTIVE-SQUASH WAWRÓW KOŁO GORZOWA WLKP.

KORTY

Klub wyposażony jest w Korty ASB, które charakteryzują się doskonale amortyzowaną podłogą sportową zapobiegającą kontuzjom. Boiska wyposażone są w bezpieczne tylne szklane ściany oraz specjalnie powlekane ściany zbudowane dzięki wyjątkowej technologii firmy ASB gwarantującą najwyższą turniejową jakość gry.

KLUB ACTIVE-SQUASH

Zapewniając najwyższy komfort Klub Active-Squash został wyposażony w nowoczesny wielostrefowy system klimatyzacji i wentylacji. Na kortach zainstalowano profesjonalną instalację oświetleniową zapewniającą optymalną widoczność podczas gry. Obiekt na zewnątrz i wewnątrz posiada nowoczesny system monitoringu zapewniając bezpieczeństwo korzystania z hali.

Wierząc, że Klub Active-Squash spełni, a nawet przewyższy oczekiwania klientów, mamy nadzieję, iż Państwo stworzą niebawem niepowtarzalny klimat w Klubie ACTIVE SQUASH.


Serdecznie zapraszamy do składania stałych rezerwacji kortów.
klub wawrów

AKCEPTUJEMY

akceptujemy karty fitprofit

akceptujemy karty multisport

OK-System

fit flex

flexi pass

karta dużej rodziny

gramy na KORTACH ASB

korty asb squashJAK REZERWOWAĆ KORTY

1. Rejestracja:

Przed rezerwacją kortów prosimy o rejestrację za pomocą poniższego formularza. Na adres email prześlemy login oraz hasło potrzebne do rezerwacji kortów Active-Squash. Rejestracja jest jednorazowa.

2. Rezerwacja kortów:

Jako login prosimy podać adres email oraz hasło otrzymane po pomyślnej rejestracji. Po wybraniu godziny, kortu oraz dnia w jakim chcemy zagrać przechodzimy do złożenia zamówienia.Scroll